درخشش خوب حوزه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین در زمینه کرونا

درخشش خوب حوزه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین در زمینه کرونا

درخشش خوب حوزه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه در زمینه کرونا
درخشش خوب حوزه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین در زمینه کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: روابط عمومی ها نقش بسزای در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین دکتر مجتبی دیده دار به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی در جمع کارکنان حوزه روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: نقش روابط عمومی به عنوان هنر هشتم و ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.

 وی افزود : اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین در ادامه ضمن تبریک این روز به مدیر و کارشناسان این حوزه گفت: از تلاش های مستمر و خدمات بی دریغ مدیر، کارشناسان و رابطین روابط عمومی حوزه های تحت پوشش دانشکده در اطلاع رسانی و پاسخگویی به موقع در حوزه سلامت به ویژه در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مناسب، به موقع، مستمر و مسئولانه بیماری کرونا و همچنین انعکاس خدمات مدافعان سلامت قدردانی می نمایم.

 

آدرس کوتاه :