جمع آوری 251 قلم کالای سلامت محور قاچاق در خمین

جمع آوری 251 قلم کالای سلامت محور قاچاق در خمین

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی خمین خبر داد: در 6 ماهه اول سال جاری بیش از 137 مورد بازدید از عطاری ها ،واحد های تجهیزات پزشکی و داروخانه ها شهرستان انجام شد که 251 قلم کالای سلامت محور قاچاق و غیر مجاز از این واحدها جمع آوری شده است.
جمع آوری 251 قلم کالای سلامت محور قاچاق در خمین

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین دکتر ابوذر صباغی گفت: در بازدید های انجام شده از عطاری های سطح شهرستان 235مورد اقلام مواد مخدر مکشوفه و 7 مورد اقلام تقلبی غیر مجاز و 8 مورد اقلام قاچاق جمع آوری شده است.

وی ارزش ریالی اقلام کشف شده از عطاری ها را 7میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در شش ماهه نخست سال 48 مورد بازدید از عطاری ها، مراکز عرضه لوازم آرایشی بهداشتی و آرایشگاه های زنانه صورت گرفته است.

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: در شش ماهه اول سال جاری 25 مورد بازدید از 7 واحد عرضه تجهیزات پزشکی صورت گرفته است که 6 مورد کالای تاریخ گذشته به ارزش ریالی 30 میلیون ریال کشف و ضبط شده است.

دکتر صباغی در پایان افزود: 186مورد بازدید از کارخانجات و کارگاه های تولید مواد غذایی انجام شد که منجر به 50 مورد نمونه برداری مواد غذایی و ارجاع 13مورد پرونده تخلفات به مراجع قضایی و کمیسیون ماده 11 را به دنبال داشته است.

 

آدرس کوتاه :