اعلام نتایج اولیه انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری خمین

اعلام نتایج اولیه انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری خمین

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری همزمان با سراسر کشور روز جمعه در شهرستان خمین برگزار و نتایج آن با شمارش آرا اعلام شد.
اعلام نتایج اولیه انتخابات هیات مدیره نظام پرستاری خمین

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری خمین در خصوص این انتخابات گفت: این انتخابات از ساعت هشت صبح تا ساعت 20 روز جمعه ادامه داشت و صندوق‌ ثابت رأی گیری در بیمارستان‌ امام خمینی (ره) رای‌های شرکت کنندگان را جمع آوری کرد.

دکتر جواد جواهری افزود: در این دوره از انتخابات، 18 نفر نامزد شده بودند که ۹ نفر از آنان با اکثریت آرا به عنوان هیأت مدیره انتخاب شدند.

وی با اشاره به نتایج اولیه به دست آمده در بخش اعضای هیأت مدیره اصلی، گفت: در گروه پرستاری طیبه سرلک با 42 رای، حسین شکری با 39 رای، رضا دالایی با 37 رای، اعظم گرامی با 32 رای، مهدی کریمی با 31 رای، مجید رضایی با 29 رای و علی هاشمی با 21 رای انتخاب شدند.

رئیس هیات اجرایی این دوره از انتخابات با اشاره به اینکه در گروه بهیاری سید ابوالفضل میرمعصومی با 33 رای برگزیده شد گفت: فاطمه مشایخی از گروه شغلی اتاق عمل و هوشبری بیشترین رای (32 رای) را آوردند و مینا عسگری، پروانه جوادی و فرهاد صفرتیرانی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

دکتر جواهری با اشاره به واجدین شرایط رأی دهی در خمین اظهار داشت: واجدان شرایط شامل کارشناسان رشته‌های پرستاری، بیهوشی، اتاق عمل، فوریت‌های پزشکی و بهیاری بودند.

 

آدرس کوتاه :